Пільгова програма кредитування «Сільське подвірʼя»

Дата оновлення: 2017-05-04 р.

Пільгова програма кредитування «Сільське подвірʼя»

Дуже коротко:

Жителі сільської місцевості в Запорізькій області можуть отримати кредит під 3% річних на купівлю житла, ремонт або розвиток фермерського та особистого господарства.

Далі детальніше...


Суть програми

Мешканці сільської місцевості в Запорізькій області можуть отримати пільгові кредити на придбання нерухомості або реконструкцію житла, спорудження інженерних мереж і підключення їх до існуючих комунікацій, розвиток фермерського та особистого селянського (підсобного) господарств, придбання сільськогосподарської техніки, обладнання, насіння та посадкового матеріалу, птиці та тварин тощо.

Програма пільгового кредитування «Сільське подвірʼя» реалізується лише на регіональному рівні в Запорізькій області і фінансується з обласного бюджета.

Хто може скористатися програмою

Позичальниками можуть бути громадяни України, які постійно проживають або переселяються на постійне проживання у сільську місцевість в Запорізькій області та мають можливість підтвердити свою платоспроможність.

Умови кредитування

На придбання житла На реконструкцію житла або розвиток господарства
Сума до 100 000 грн. до 50 000 грн.
Термін 10 років 5 років
Відсоток 3% 3%
Забезпечення Застава житла + Порука Порука

Кредит надається шляхом перерахування коштів на рахунок продавця нерухомості або магазину, в якому купуються товари для ремонту, на розвиток фермерського та особистого господарств, тощо.

Відсотки нараховуються на залишок заборгованості. Кредит погашається 1 раз на рік згідно графіку.

Поручитель обовʼязково має бути власником нерухомості.

Калькулятор платежів та переплати

Рекомендуємо:
Державна Іпотечна Установа