Пільгова програма кредитування «Сільське подвірʼя»

Дата оновлення: 2017-05-04 р.

Пільгова програма кредитування «Сільське подвірʼя»

Дуже коротко:

Жителі сільської місцевості в Запорізькій області можуть отримати кредит під 3% річних на купівлю житла, ремонт або розвиток фермерського та особистого господарства.

Далі детальніше...


Суть програми

Мешканці сільської місцевості в Запорізькій області можуть отримати пільгові кредити на придбання нерухомості або реконструкцію житла, спорудження інженерних мереж і підключення їх до існуючих комунікацій, розвиток фермерського та особистого селянського (підсобного) господарств, придбання сільськогосподарської техніки, обладнання, насіння та посадкового матеріалу, птиці та тварин тощо.

Програма пільгового кредитування «Сільське подвірʼя» реалізується лише на регіональному рівні в Запорізькій області і фінансується з обласного бюджета.

Хто може скористатися програмою

Позичальниками можуть бути громадяни України, які постійно проживають або переселяються на постійне проживання у сільську місцевість в Запорізькій області та мають можливість підтвердити свою платоспроможність.

Умови кредитування

На придбання житлаНа реконструкцію житла або розвиток господарства
Сумадо 100 000 грн.до 50 000 грн.
Термін10 років5 років
Відсоток3%3%
ЗабезпеченняЗастава житла + ПорукаПорука

Кредит надається шляхом перерахування коштів на рахунок продавця нерухомості або магазину, в якому купуються товари для ремонту, на розвиток фермерського та особистого господарств, тощо.

Відсотки нараховуються на залишок заборгованості. Кредит погашається 1 раз на рік згідно графіку.

Поручитель обовʼязково має бути власником нерухомості.

Калькулятор платежів та переплати

Мета

100 000 грн.

10 років


Переплата:

Куди звернутися

Консультацію по умовам кредитування «Сільське подвірʼя» можна отримати за телефоном (061)764-66-18 або звернувшись за адресою: 69063, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, буд. 13

Висновок

Виходячи із наявної у нас інформації це однозначно найдешевша схема фінансування із відомих на кредитному ринку України. Відсоток за кредитом значно нижчий поточної інфляції - це просто казкові умови для кредиту.

Судячи з наданої нам консультації, схема не містить прихованих нюансів, але ми не змогли отримати шаблон кредитного договору, що буде запропоновано для підписання. Якщо хтось із читачів вже користувався цим кредитом - вишліть, будь-ласка, на ask@candb.com.ua сканкопію договору, попередньо видаливши свої персональній дані. Ми ретельно його проаналізуємо и зробимо більш детальний аналіз схеми.Дізнаватися про нові публікації Ви можете підписавшись на сторінку candb.com.ua у Google+, Facebook або В Контакті.

Рекомендуємо:
Державна Іпотечна Установа